parallax background

Dzień dobry!

Malabar płynne kultury
Grzyby psylocybinowe – działanie, zastosowanie, efekty
3 sierpnia 2022
Malabar płynne kultury
Grzyby psylocybinowe – działanie, zastosowanie, efekty
3 sierpnia 2022

Dzień dobry!


 
Witam na mojej stronie poświęconej pasji gatunkowi grzybów Psilocybe cubensis. Z tego artykułu dowiecie się jak będzie wyglądała moja praca, jakie growkity zamierzam produkować i jak będą wyglądały dropy.

Ta witryna jest projektem autorskim i powstała z mojej pasji do mykologii i przede wszystkim to będzie głównym jej obiektem. Nie znajdziecie tutaj miliona różnych rodzajów Psilocybe cubensis, różniących się od siebie tylko i wyłącznie krajem pochodzenia. Cambodian, Golden Teacher, czy Mazatapec jak najbardziej znajdą się w ofercie, ale nie planuję wypuszczać ich wiele na raz. Moje zainteresowania są dla mnie kluczowe ale Wy, czytający ten artykuł jesteście także bardzo istotną częścią tego projektu. Właśnie z szacunku do przyzwyczajeń i preferencji moich klientów zawsze znajdzie się tutaj coś z klasyki gatunku. Postaram się też w miarę możliwości stworzyć growkity z albinotycznymi izolacjami tego, co pojawi się w zakresie klasycznych Psilocybe cubensis.

 

Nowoczesna Mykologia


Obiektami na których głównie pragnę się skupić są wyczyny nowoczesnej mykologii, które prawdopodobnie wysadzają w kosmos wszystko co do tej pory wiecie w tym temacie. Mutacje, albinotyczne izolacje i crossy pomiędzy różnymi rodzajami Psilocybe cubensis to pasja, do której pragnę zaprosić wszystkich odwiedzających tą stronę.


Na ten moment nie planuję aby wszystkie pojawiające się propozycje były dostępne jednocześnie. Nie mam na celu posiadania w ofercie wielu różnych growkitów jednocześnie. Skupie się raczej na krótkich dropach, które czasami wrócą, a czasami skończą się wraz ze stanem magazynowym. Pojawią się także prawdziwe perełki, więc warto mieć oczy szeroko otwarte i sprawdzać zawartość mojej strony i social mediów. Każdy drop oczywiście zapowiem w odpowiednim czasie.


Mam w planach także ciekawe bonusy jak np darmowe growkity z rodzajami Psilocybe cubensis, których twórcy poprosili, aby były dawane tylko w prezencie. Przykładami mogą być mózgowo-koralowa mutacja Enigma czy np Gandalf z rodziny True Albino Teacher (albinotyczna izolacja Golden Teacher). Będą to akcje spektakularne jednak na pewno bardzo rzadkie i krótkie.


Celem dyskusji na temat mykologii, moich produktów czy też Waszych oczekiwań zapraszam do stworzonej przeze mnie grupy na FB o nazwie Mykozercy.


Jeśli udało Ci się dotrzeć do końca tego artykułu to łap kod rabatowy -15%, który będzie aktywny do końca lutego: DZIENDOBRY.